Главная   »   Заява Блоку Миколи Катеринчука у Київській міській раді щодо причин снігового колапсу в столиці України

Заява Блоку Миколи Катеринчука у Київській міській раді щодо причин снігового колапсу в столиці України

30/12/2009 13:38
Протягом останніх двох днів столиця України перебуває у транспортно-сніговому колапсі через різке погіршання погоди. Снігові замети та зламані дерева паралізували повноцінне функціонування комунального та приватного транспорту, внаслідок чого у громадському транспорті виникла тиснява, тисячі працюючих не змогли дістатися своїх робочих місць, а в місті утворилися величезні автомобільні корки. Якщо перший сніг, котрий завалив столицю минулого тижня, успішно розтанув сам по собі, то як прогнозують синоптики цей залишиться надовго (найближчими днями посиляться морози і будуть триматися тривалий час).

Разом з тим замість аби докласти зусиль для прибирання міста від завалів снігу, ліквідувати наслідки стихії, а це і порвані електричні дроти, звалені дерева, порушення звичного режиму теплопостачання, Київській міський голова відбув на відпочинок на острови у Карибському морі.

Блок Миколи Катеринчука у Київській міській раді розцінює роботу Київської міської адміністрації щодо ліквідації наслідків снігопаду та очищення вулиць столиці від заметів як незадовільну. Вважаємо, що влада столиці виявилася не готова до викликів негоди, житлово-комунальні підприємства міста не вжили дієвих заходів повноцінного відновлення життєдіяльності міста, а міський голова просто втік від морозів та снігових заметів, залишивши жителів міста сам на сам з їх проблемами.

Для нашого Блоку така поведінка Черновецького не є дивною. Однак ми вважаємо, що столиця України заслуговує на гідного господаря, котрий дбатиме про мешканців Києва та їх безпеку, а не лише про власний відпочинок в екзотичних краях та особисте збагачення.

Політрада
Блоку Миколи Катеринчука у Київській міській раді