Главная   »   28 травня у Рахові відбувся ХХІ З’їзд Європейської партії України.

28 травня у Рахові відбувся ХХІ З’їзд Європейської партії України.

02/06/2021 11:28
28 травня на запрошення Закарпатської обласної організації Європейської партії України та особисто її очільника Ярослава Думина у Рахові відбувся ХХІ З’їзд Європейської партії України.
На З’їзд приїхали делегати Партії з усіх областей України. Серед запрошених гостей були Голова координаційної ради партії «Громадянська позиція» Володимир Гірняк, член координаційної ради партії «Громадянська позиція» Ігор Новосад, Голова Золочівської міської ради Ігор Гриньків, ветерани АТО.
Вітальні відеозвернення до делегатів З’їзду надіслали віце-президент АЛДЄ Діта Чаранзова, депутат Європарламенту Петрас Ауштрявічюс, громадський діяч та журналіст Савік Шустер.
У ході роботи З’їзду були прийняті наступні рішення:
📍 Стратегічній раді Партії доручили напрацювати резолюцію про об’єднання демократичних і ліберальних політичних партій для подальшої підготовки до участі у парламентських виборах; пропозицію підтримали представники «Громадянської позиції», присутні на З’їзді;
📍 Головою Партії на наступні два роки обрали Віктора Василюка;
📍 т.в.о. Голови Центрального виконавчого комітету Партії призначили Юлію Підкурганну;
📍 доручили Стратегічній раді Партії провести ревізію та оптимізувати організаційну структуру Партії.
Микола Катеринчук вручив партійні квитки новим членам Європейської партії України та відзнаки партійцям за активну участь у діяльності Партії.
Дякуємо усім делегатам за участь у роботі З’їзду!
Прес-служба
Європейської партії України