Главная   »   Членів ЦВК треба саджати, – Микола Катеринчук

Членів ЦВК треба саджати, – Микола Катеринчук

05/07/2019 11:21

Що насправді відбувається в ЦВК напередодні виборів та чому треба «саджати» членів комісії – розповів Микола Катеринчук в студії каналу «НАШ».

Виборчий процес опинився під загрозою внаслідок незаконних і непрофесійних рішень Центральної виборчої комісії. Зокрема, ЦВК ухвалила рішення присвоїти порядковий номер у бюлетені партії «Рух нових сил» (22) без проведення жеребкування. Партія «Громадянська позиція» була єдиною, хто вказав на спільному з ЦВК засіданні, що подібне рішення – це грубе порушення закону. Непрофесійні дії ЦВК стали підставою для судового позову «Аграрної партії України» до ЦВК, який вона виграла, і, таким чином, поставила під загрозу виборчий процес. Адже друк бюлетенів вже почався і передрук нових може бути неможливим до 21 липня через строки виготовлення.
На думку Катеринчука, неприпустимі порушення закону, такі як легалізація скупки виборців, вибіркова реєстрація кандидатів у депутати – це злочини, які вже є приводом для притягнення чиновників до відповідальності.
«Кого хочемо – реєструємо, за гроші, кого не хочемо – не реєструємо. Реформа виборчого законодавства вже перезріла. Україна потребує змін, а це означає що Центральну виборчу комісію треба прибирати”, – наголосив Микола Катеринчук.

Прес-служба

Європейської партії України