Главная   »   Ігор Забажан ініціював створення ОТГ на Кіровоградщині

Ігор Забажан ініціював створення ОТГ на Кіровоградщині

17/11/2017 15:55

16 листопада 2017 року член Європейської партії України, мер міста Новомиргород (Кіровоградщина) Ігор Забажан виступив перед громадою міста та навколишніх сіл з ініціативою про об’єднання. Зокрема він запропонував аби територіальні громади сіл Защити, Кам’януватки, Розливи, Йосипівки Йосипівської сільської ради, села Тишківки Тишківської сільської ради, сіл Ганнівки, Костянтинівки Костянтинівської сільської ради об’єдналися в Новомиргородську міську об’єднану територіальну громаду з центром у місті Новомиргород. Під час загальних зборів дана ідея була підтримана переважною більшістю присутніх громадян.

«За результатами аналізу законодавства, вивчення досвіду діючих ОТГ та консультацій з фахівцями у сфері децентралізації, мною було видане розпорядження про ініціювання об’єднання. Відповідно до вимог законодавства оголошено громадське обговорення та проведено зустрічі з керівництвом сільських рад, що межують з територією Новомиргородської міської громади», – про це Ігор Забажан повідомив на своїй сторінці у ФБ.
«Наступним етапом стане розгляд сесією Новомиргородської міської ради результатів громадського обговорення та прийняття рішення про надання згоди на добровільне об’єднання», – повідомив він.
В телефонному коментарі прес-службі Європейській партії України Ігор Забажан виказав впевненість в ухваленні такого рішення. «Я маю великі сподівання, що об’єднавчий процес буде слугувати більш швидкому та сталому розвитку громади», – сказав він.

Прес-служба

Європейської партії України