Главная   »   Катеринчук: альтернативою зовнішнім запозиченням є боротьба з корупцією та залучення внутрішнього інвестора.

Катеринчук: альтернативою зовнішнім запозиченням є боротьба з корупцією та залучення внутрішнього інвестора.

02/07/2020 09:18

«Наша політична еліта, яка займається публічними фінансами, вивела для себе просту формулу – не треба нічого змінювати у системі взаємодії публічних фінансів з реальним сектором економіки, не треба впроваджувати реформи. Треба просто брати кредити під різні умови, які потім суперечать програмі уряду тощо. Це ж легкий шлях – брати кредити, розміщувати ОВДП», – зазначив Микола Катеринчук в ефірі каналу «КРТ».

«На моє переконання внутрішні резерви в Україні є. Але йдеться не про приватизацію, яка виглядає спекулятивною і навряд чи наповнить бюджет так, як розраховує влада. Справа в іншому. По-перше, треба, як не банально це вже звучить, боротись з корупцією. За вісім місяців з Держбюджету вкрадено біля 2 млрд євро. Публічні фінанси були повністю в корупційних руках, що доводять скрутки та інші корупційні схеми. По-друге, варто залучати внутрішнього інвестора, українців. І створити їм такі умови, щоб вони повірили у чиновників, у монетарну і фіскальну політику, максимально спростити податкову систему, підтримати їх кредитами під 0%. Це дасть відповідь на питання «де взяти гроші?».

 

Прес-служба

Європейської партії України