Главная   »   Катеринчук: економічний дискурс в країні звели до розпродажу власності

Катеринчук: економічний дискурс в країні звели до розпродажу власності

25/11/2019 20:24

Сьогодні економічна стратегія уряду виглядає таким чином: як і де позичити гроші, і як все продати. Про це в ефірі 4 каналу зазначив Микола Катеринчук.

«В умовах війни невигідно продавати землю і стратегічні об’єкти, тому що вони коштуватимуть копійки. І взагалі, хіба можна економічний дискурс звести лише до продажу державної власності? Що ми робитимемо далі, коли все продамо? Нам потрібна не приватизація заради приватизації. Нам потрібна приватизація заради створення нових промислових робочих місць. Нам потрібен промисловий інвестор, а не спекулятивний, який зараз скупить все задешево, а потім все перепродасть.

Продадуть все за два роки, збалансують бюджет, а далі продаватимуть нирки українців? Це міф, що відкритий ринок землі, навіть із залученням іноземців, принесе в Україну мільярди доларів. Покупець залишить рівно стільки грошей, скільки потрібно для забезпечення технікою та автоматизованими системами виробництва, а прибутки всі будуть йти за кордон. Землю використовуватимуть просто як засіб виробництва», – підкреслив Микола Катеринчук.

Прес-служба

Європейської партії України