Главная   »   Катеринчук: Гриценко – це інструмент змін, який поламає олігархічну систему

Катеринчук: Гриценко – це інструмент змін, який поламає олігархічну систему

05/02/2019 14:17

Лідер Європейської партії України Микола Катеринчук, впевнений, що у найближчі два тижні процес об’єднання навколо Анатолія Гриценка продовжиться. Про це він заявив під час прес-конференції у Чернівцях.
«Ми розглядаємо Анатолія Гриценка, перш за все, як інструмент змін, який поламає олігархічну систему в економіці та політиці і підвищить рівень життя українців. Люди на фронті виконали свою роботу – захистили наше життя і країну. А ми, політики, маємо виконати свою роботу і об’єднатися заради України. Зараз не стоїть питання – де буде Садовий, Катеринчук, Безсмертний чи ще хтось. Питання зараз у тому – чи відбудеться Україна як держава», – зазначив Катеринчук.
На думку лідера Європейської партії, ті, хто сьогодні думають про свою «власну шкуру», не відповідають вимогам часу. Перед країною стоять серйозні виклики – війна та економічний занепад. Потрібно думати про те, хто зможе з цим впоратися.
Микола Катеринчук вважає, що реальним кандидатом на посаду президента України від об’єднаної демократичної опозиції є Анатолій Гриценко. Він має найвищий рейтинг і буде найкращим головнокомандувачем. Саме тому навколо нього потрібно об’єднуватися усім опозиційним кандидатам. «Кожному гратися у своєму пісочнику – не вийде, бо це – безвідповідально. Так ми втратимо державу», – впевнений Микола Катеринчук.

Прес-служба

Європейської партії України