Главная   »   Катеринчук: Конституція – це не агітка президента

Катеринчук: Конституція – це не агітка президента

08/02/2019 15:15

Порядок денний Верховної Ради останнім часом будується не для вирішення нагальних проблем українців, а для того, щоб створити додаткову агітку для президента, зазначив Микола Катеринчук на телеканалі «НАШ», коментуючи ухвалені 7 лютого парламентом зміни щодо стратегічного курсу держави на набуття членства України в ЄС та НАТО.

«Конституція – це не агітка. У преамбулу можна вставити все що завгодно, бо це така декларативна річ. Ці зміни (щодо набуття членства) потрібно було вносити в перехідні положення Конституції, щоб відкрити наше законодавство для імплементації Лісабонської угоди (Конституції ЄС)», – зазначив Микола Катеринчук.

На думку лідера Європейської партії України, деякі експерти тлумачать вступ до ЄС як позбавлення України суверенітету. Але це не зовсім відповідає дійсності. Тому що йдеться, перш за все, про імплементацію директив ЄС, які будуть вирішувати певні питання енергетичної, бюджетної та соціальної політики в Україні.

«Це – зовсім непогано, тому що в ЄС немає корупції. А зараз наше життя, на жаль, вирішують олігархи, прикриваючись благими намірами».

Прес-служба Європейської партії України