Главная   »   Катеринчук: Президенту треба перестати бути актором

Катеринчук: Президенту треба перестати бути актором

08/02/2022 11:16

Я не розумію впертої брехні влади у принципових питаннях мирного процесу. Ще декілька тижнів тому влада нас переконувала, що проект закону “Про засади державної політики перехідного періоду” знятий з розгляду Верховної Ради України НЕ за домовленістю в рамках Нормандського формату, НЕ за вимогою РФ.

А Президент Макрон вчора підтвердив протилежне і привітав зусилля Президента Зеленського з виконання зобов’язань, зокрема і щодо відкликання законопроекту.

Я не розумію цю поведінку влади, яка стріляє собі в ногу, в голову. Цікаво як влада сама собі пояснює цю політику подвійних стандартів? Всередині країни вона просуває одну позицію, а назовні робить зовсім інше. Яким чином, в який момент і яким способом вони збираються об’єднати ці дві позиції? Як вони це збираються пояснювати людям? В одному зі своїх відео Зеленський натякав, що типу йде складна геополітична гра і люди не знають деталей. Але ж хто є головним союзником Президента? Це народ України. З ним треба бути чесним і відвертим.

Голова Офісу Президента Єрмак, коли заперечував відкликання законопроекту, назвав новину фейком, пожурив ЗМІ за розповсюдження цього фейку і наголосив, що «ця влада приймає лише вимоги українського народу». Що тепер – промовчить? Чи звинуватить Макрона у розповсюдженні фейків?

Не можна вважати людей за ідіотів. Президенту треба перестати бути актором, натомість стати серйозним державником, який має сміливість, мужність, силу говорити з суспільством і про неприємні серйозні речі.

Микола Катеринчук