Главная   »   «Людина року Волинського краю – 2009»

«Людина року Волинського краю – 2009»

20/04/2010 16:56
Вже удванадцяте на Волині відбувається Програма «Людина року». Цьогоріч обласна премія «Людина року Волинського краю – 2009», в ході якої визначаються й урочисто нагороджуються переможці у різних номінаціях за вищі професійні та громадські досягнення, відбулася 17 квітня 2010 року.
Так в номінації «Виправдана надія» здобули перемогу Нововолинський міський голова Віктор Сапожніков та Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк. Привітати та вручити нагороду мерам двох міст, було запрошено голову Волинської обласної організації Європейської партії України Олену Голєву.
Вітаючи з високою нагородою Петра Саганюка, Олена Голєва зазначила: «Ми знаємо, Петро Данилович, що це не перша нагорода у Вашому житті. Вас було нагороджено не однією відзнакою – а й орденом «Знак Пошани», медаллю «За відзнаку в охороні Державного кордону», орденом «За заслуги» ІІІ ступеня та орденом «За заслуги» ІІ ступеня, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, а найголовніше – нагородою довіри, поваги, любові мешканців рідного Володимира-Волинського, які з 1998 року довіряють Вам цю роботу. Якщо керівник на своєму місці, якщо він досвідчений, відповідальний, уміє вести за собою людей, налаштовувати їх на добру справу – успіх не забариться. Міському голові Луцька – обласного центру Волині, треба повчитися у Петра Даниловича як працювати ».
До речі міський голова Луцька Богдан Шиба не був присутній на церемонії і не був представлений в жодній з номінацій.

Нагороджуючи мера міста Нововолинська Сапожнікова Віктора, Олена Голєва сказала наступне : «Віктору Борисовичу вдалося найголовніше зробити те, що з міста не виїжджають мешканці, як це відбувалося у 90-х роках. З нього знято ярлик «мертвого», сьогодні показники промислового виробництва та залучення інвестицій на одного мешканця найвищі в області. Нововолинськ сьогодні – це територія пріоритетного розвитку, створено та розбудовано багато нових підприємств».

Олена Голєва від імені Європейської партії України та особисто від Миколи Катеринчука привітала міських голів Володимира-Волинського та Нововолинська, зазначивши, що ними повинні пишатись не лише волиняни, а й вся Україна.

Прес-служба
Волинської обласної організації
Європейської партії України