Главная   »   Мешканці Уланівської громади вважають, що у них вкрали результати місцевих виборів.

Мешканці Уланівської громади вважають, що у них вкрали результати місцевих виборів.

16/11/2020 12:29

15 листопада мешканці Уланівської об’єднаної територіальної громади вийшли на акцію протесту під стіни Вінницького окружного суду.
Раніше, Вінницький окружний суд скасував своїм рішенням результати виборів голови Уланівської сільської ради, на яких впевнено переміг Сергій Голубенко, кандидат від Європейської партії України.
Однак, його опонент Олександр Крученюк звернувся до суду за надуманими підставами – мовляв, через брак бюлетенів на одній з дільниць не всі громадяни змогли проголосувати.
За результатами двох судових засідань 8 листопада 2020 року, Вінницький окружний адміністративний суд прийняв рішення скасувати постанову Уланівської сільської ТВК №70 про обрання Голубенка Сергія Івановича Уланівським сільським головою, зобов’язав ТВК визнати вибори Уланівського сільського голови такими, що не відбулися, і призначити повторні вибори.
На думку Миколи Катеринчука, лідера Європейської партії України, Вінницький окружний адміністративний суд виніс незаконне рішення, скасувавши вибори на території усієї Уланівської громади, адже бюлетенів не вистачило лише на одній з дільниць, і жоден з виборців зі скаргами не звертався.
Мешканці Уланівської громади, які сьогодні під судом відстоювали результати виборів та підтримували свого сільського голову Сергія Голубенка, впевнені, що їхній вибір намагаються вкрасти опоненти Голубенка руками недоброчесних суддів.
Люди запевняють, що на території громади у виборах голови взяли участь більше 6 тис громадян і вони зробили однозначний вибір на користь Сергія Голубенка. Навіщо тепер витрачати додатково з бюджету 700 тис грн на проведення повторних виборів, мешканці громади не розуміють. Особливо сьогодні, коли в країні лютує COVID-19 і не вистачає ні медичного обладнання, ні ліків. Ці кошти краще витратити на придбання апарату ШВЛ, який врятує не одне людське життя, впевнені мешканці Уланівської громади.
Наразі команда Сергія Голубенка продовжує відстоювати правду в судах.

 

Прес-служба
Європейської партії України