Главная   »   Микола Катеринчук: до другого туру президентських перегонів вийдуть Гриценко і Зеленський

Микола Катеринчук: до другого туру президентських перегонів вийдуть Гриценко і Зеленський

09/01/2019 08:13

Про це в ефірі телеканалу «НАШ» заявив лідер Європейської партії України Микола Катеринчук.

«Я впевнений, що на цих виборах спрацюють протестні настрої суспільства і запит на фахового головнокомандувача під час війни, який стане надійним партнером. А це означає, що до другого туру вийдуть Зеленський і Гриценко», – зазначив Микола Катеринчук.

На думку політика, електоральні можливості для цього є. Згідно з останніми соціологічними опитуваннями, які проводились спільно Центром «Соціальний моніторинг» та  Українським інститутом соціальних досліджень імені О. Яременка, на кінець грудня Тимошенко очолювала рейтинг кандидатів в президенти, Зеленський вийшов на друге місце, а Гриценко, Бойко та Порошенко йшли за ними. Але розрив між вищезгаданими кандидатами – невеликий, що свідчить про відсутність явного лідера президентської гонки.

«Що ж стосується рейтингів, в який чинний президент, нібито, доганяє і переганяє рейтингових кандидатів, це ніщо інше, як технологія і маніпуляція Банкової, яка грає на психології людей, виходячи з того, що людям завжди комфортніше голосувати за переможця», – підкреслив лідер Європейської партії України.

Нагадаємо, за результатами попередніх соціологічних опитувань, Анатолій Гриценко виграє у другому турі президентських виборів у будь-кого із кандидатів.

Прес-служба Європейської партії України