Главная   »   Микола Катеринчук: Ефективність діяльності Бюро економічної безпеки залежатиме від того, хто його очолить

Микола Катеринчук: Ефективність діяльності Бюро економічної безпеки залежатиме від того, хто його очолить

23/02/2021 10:43

Ідея створення Бюро економічної безпеки дуже правильна, але ефективність його роботи залежатиме від директора. Про це заявив Микола Катеринчук в ефірі «4 каналу».

«Створити єдиний орган, який займатиметься розслідуванням економічних злочинів проти держави, фінансовою розвідкою, поверненням незаконно виведених активів в бюджет України, потрібно було давно.

Сьогодні економічними злочинами займаються і СБУ, і Національна поліція і Податкова міліція, яка давно перетворилась на каральний орган.
Для прикладу, у 2019 році було проведено 70 тис обшуків на підприємствах та арештовано 67 тис майнових об’єктів.

Простими словами – «маски-шоу», як інструмент силового тиску на бізнес, продовжуються. І поки ми не припинимо це ганебне явище, жодні інвестиції в Україну не прийдуть, які б закони не приймав парламент і які б обіцянки не давала влада.

Можна лише вітати прийняття парламентом України Закону про «Бюро економічної безпеки. Але ефективність його роботи залежатиме від того, хто очолить Бюро. Це має бути людина з нульовою толерантністю до корупції, незалежною від олігархів, зі знанням європейського досвіду», – зазначив Микола Катеринчук.

Закон «Про Бюро економічної безпеки» знаходиться на підписі у президента.

 

Прес-служба
Європейської партії України