Главная   »   Микола Катеринчук йде у мери Києва від Європейської партії України

Микола Катеринчук йде у мери Києва від Європейської партії України

04/09/2020 12:25

3 вересня 2020 року відбувся ХХ позачерговий З’їзд Європейської партії України, делегати якого прийняли рішення про участь партії у місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Київська міська організація партії висунула кандидатуру Миколи Катеринчука на посаду міського голови Києва.

«На місцевих виборах наше завдання – усунути мерів-бариг і їхні команди від місцевих бюджетів. Дискусія навколо мера Києва чи мера будь-якого іншого міста – чи це має бути господарник, чи спортсмен чи політик – беззмістовна. Громадам потрібен мер, який займатиметься не власним збагаченням, а покращенням рівня життя своїх містян», -зазначив Микола Катеринчук.

Він також наголосив, що Європейська партія України пропонує зрозумілі шляхи і підходи розбудови місцевих громад. Велосипед вигадувати не потрібно, адже однією з найуспішніших моделей взаємодії громади та влади є модель Європейського Союзу. І починається вона з прозорої та підзвітної громаді місцевої влади. Тому першим завданням мерів і голів ОТГ від Європейської партії України після перемоги буде обов’язковий аудит витрат місцевих бюджетів.

А наступним кроком буде повернення енергогенеруючих підприємств у власність громади, адже це дозволить регулювати і встановлювати прозорі та обґрунтовані тарифи ЖКГ.

Підтримали та привітали учасників З’їзду президент Альянсу лібералів та демократів за Європу Ханс ван Баален, депутат Європейського парламенту Петрас Аштрявічюс, лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко, лідер політичної партії «Патріот» Микола Голомша та інші.

На З’їзді були і особливі делегати – коти і собаки. Європейська партія України має особливе ставлення до тварин, оскільки з моменту свого створення опікується притулками для тварин по усій країні, а київський притулок SOS-Animals взяла під свій патронат. На думку Миколи Катеринчука, облаштування притулків для тварин має також стати завданням місцевої влади.

Делегати З’їзду ухвалили резолюцію Європейської партії України щодо подій у Білорусі, у якій звернулись до виконуючого обов’язки президента Білорусі Олександра Лукашенка з вимогою звільнити усіх політв’язнів, припинити насильство проти власних громадян, які вийшли на мирні протести та провести демократичні, вільні і чесні президентські вибори за стандартами ОБСЄ без фальсифікацій і допустити до участі у виборах усіх кандидатів в президенти Білорусі.

 

Прес-служба
Європейської партії України