Главная   »   Микола Катеринчук: Лобунець – молодець!

Микола Катеринчук: Лобунець – молодець!

30/09/2021 11:26

Європейську партію України на проміжних виборах у 197 окрузі представить Андрій Лобунець, очільник Черкаської обласної організації Партії.
Представляти кандидата в Черкаси приїхав лідер партії Микола Катеринчук.
— Європейська партія України делегує в парламент Андрія Лобунця, бо саме таких професіоналів там не вистачає. За сприяння європейських колег, ми можемо залучати грантові кошти Європейського Союзу на реалізацію проєктів у сфері екології, енергозбереження, модернізації критичної інфраструктури. Партія більше семи років не висувала своїх кандидатів на Черкащині. Але все змінюється. У нас з’явився кандидат, який підтримує і розділяє усі цінності Європейської партії України, де головними є громадяни і їх інтереси, а не інтереси можновладців і великого бізнесу, — додав Катеринчук.

—Я довго вагався, перш ніж погодитись на цей крок. Ми проаналізували всіх кандидатів і жоден з них не пропонує чітку економічну стратегію розвитку держави. Наша партія готує програму «народної економіки». Вона направлена якраз на народовладдя, а не на збагачення і примноження капіталу партій. Економіку стагнації час замінити на економіку розвитку, — зазначив Андрій Лобунець. — Наразі більше 60% бюджету середньостатистичної української родини іде на сплату комунальних послуг. Комунальні тарифи не є економічно обґрунтованими. У Європі ж, 30% — це вже вважається поганим показником. Комунальні послуги не можуть складати більше 20-30% сукупного сімейного доходу. Для цього я іду у Верховну раду. Ми маємо це змінити.

31 жовтня у 197 окрузі на Черкащині відбудуться проміжні вибори народних депутатів.

 

Прес-служба
Європейської партії України