Главная   »   Микола Катеринчук: Наша партія вимагатиме від правоохоронців оперативного розслідування побиття Володимира Воловодюка

Микола Катеринчук: Наша партія вимагатиме від правоохоронців оперативного розслідування побиття Володимира Воловодюка

15/07/2017 12:35

«Європейська партія України висловлює глибоке занепокоєння та обурення з приводу замаху на життя керівника Вінницького обласного осередку партії «Народний контроль», засновника інформаційного ресурсу «Vlasno.info», активіста Володимира Воловодюка», – заявив лідер Європейської партії України Микола Катеринчук. – «Ми вимагатимемо від правоохоронних органів провести оперативне і неупереджене розслідування випадку побиття Володимира Воловодюка, публічно озвучити своє ставлення до нападу на журналіста, професійна діяльність яких сьогодні є вкрай небезпечною».

Як повідомлялося, 12 липня під час виконання своєї журналістської діяльності невідомими був жорстоко побитий Володимир Воловодюк. Через численні побої журналіста було госпіталізовано.

Європейська партія вважає, що будь-який тиск, а тим більше напади на журналістів, як і всіх громадян України, є неприпустимими. На превеликий жаль, в Україні склалася діаметрально протилежна ситуація: значно погіршилася криміногенна ситуація, частіше нехтуються права людини, у тому числі й базові — на життя і безпеку, звичними явищами стали рейдерство і відверте насилля з боку представників кримінальних угрупувань під маскою псевдопатріотів. У той же час влада і силові структури намагаються не помічати подібних випадків і не давати їм оцінки.

Нині цивілізаційно європейська Україна ризикує скотитися на шлях руйнування правопорядку, анархії і в кінцевому рахунку – сомалізації. Такий сценарій є неприпустимим для українського народу, який пролив море крові за свободу і право жити у країні, де панує верховенство закону і права.

Прес-служба Вінницької обласної партійної організації