Главная   »   Микола Катеринчук: об’єднання можливе тоді, коли політики думають про майбутнє країни, а не про власні інтереси.

Микола Катеринчук: об’єднання можливе тоді, коли політики думають про майбутнє країни, а не про власні інтереси.

28/01/2019 13:35

Відповідаючи на питання глядача в ефірі каналу «НАШ», чому лідер Європейської партії України не балотується на посаду президента України, Микола Катеринчук зазначив, що посада президента – це не приз, а технологічний інститут, за допомогою якого можна змінювати життя українців на краще.

«Усі свідомі політики, які не думають про свою особисту шкуру, і про те, де вони будуть – в якомусь міністерстві, відомстві чи парламенті – а думають про країну, про її майбутнє і про людей, то вони об’єднуються дуже легко», – зазначив політик. На його думку, політикам варто стояти на державницьких позиціях, а не керуватися егоїстичними речами, торгуватися за посади.

Європейська партія України долучилась до об’єднання демократичних сил навколо Анатолія Гриценка ще й тому, що він має найбільше шансів перемогти і стати головнокомандувачем, який не торгує з ворогом, а знає як захищати життя кожного офіцера і солдата, підкреслив Микола Катеринчук.

Прес-служба

Європейської партії України