Главная   »   Микола Катеринчук: Перемогти на виборах Порошенко може лише за допомогою вірусу «petya»

Микола Катеринчук: Перемогти на виборах Порошенко може лише за допомогою вірусу «petya»

25/07/2017 08:55

Об’єднання опозиційних демократичних сил — єдиний спосіб не допустити консервації нинішнього режиму, який повністю себе дискредитував. Про це заявив лідер «Європейської партії України» Микола Катеринчук на прес-конференції у Вінниці.

Як приклад обвалу рейтингу «Блоку Петра Порошенка» Микола Катеринчук навів Вінницьку область. Злиття з екс-«регіоналами», які масово повертаються у виконавчу владу, використання їхніх корупційних схем і відсутність ефективної роботи влади стали причиною того, що на останніх місцевих виборах у більшості районів області перемогли опозиційні політичні сили. Натомість «БПП» фактично втратив колись базовий для себе регіон. Навіть в обласній раді з 13 постійних комісій – 10 очолюють представники опозиції.

Голова «Європейської партії України» впевнений, що Порошенко не може претендувати на другий термін: «Не може, не має права — згадайте обіцянки, загиблих хлопців і подивіться в платіжки, в холодильник, гаманець».

«Не може, але хоче», — переконаний М. Катеринчук. Шлях до другого терміну — політичні махінації та спроби тиску на опонентів. «Всіх дискредитувати, заблокувати ЗМІ, завести кримінальні справи. Проголосують за нього? Ні. Але ЦВК, Верховний суд і якийсь новий вид вірусу «petya» зроблять свою справу».

Єдиним способом не допустити цього є об’єднання широкої коаліції демократичних опозиційних сил. До влади мають прийти ті, хто здатен реалізувати ефективні реформи і глибоку модернізацію країни. Тому я впевнений, що українці повинні змінювати владу до тих пір, коли вони відчують рівень життя на собі, а не за картинками «Фейсбука», ТВ чи газет», — сформулював найближчі завдання демократичної опозиції Микола Катеринчук.

IMG_7178

IMG_7180

IMG_7183

IMG_7188

IMG_7195

IMG_7202

IMG_7230

Прес-служба Європейської партії України