Главная   »   Микола Катеринчук: підтримка Анатолія Гриценка – це логічний та прагматичний вибір

Микола Катеринчук: підтримка Анатолія Гриценка – це логічний та прагматичний вибір

17/12/2018 16:12

14 грудня 2018 року Рада Європейської партії України ухвалила рішення провести у січні 2019 року з’їзд партії та рекомендувати з’їзду підтримати кандидатуру Гриценка А.С. на президентських виборах 2019 року.
На думку лідера партії Миколи Катеринчука підтримка Анатолія Гриценка – це логічний та прагматичний вибір. Про це він, зокрема, заявив на спільній прес-конференції «Вибори 2019: об’єднання як єдиний шлях для України», яка відбулась у Києві 17 грудня за участі Анатолія Гриценка, Миколи Катеринчука та Миколи Томенка.

«На Раді Європейської партії України ми майже одностайно прийняли рішення на наступному з’їзді висувати та підтримувати Анатолія Гриценка як кандидата від єдиної демократичної опозиції. Ми вважаємо, що під час військових дій президент повинен мати військову спеціалізацію і освіту, досвід, аналітичне бачення ситуації, що надасть змогу державі виконувати функцію захисту громадян і забезпечити в майбутньому мир. Крім того, досвід Анатолія Степановича, як чесної, порядної, фахової людини закладе основи побудови суспільства, де справедливість не буде пустим словом”, – заявив Микола Катеринчук. Він також вважає, що перебуваючи на посаді міністра оборони України, Анатолій Гриценко продемонстрував «найвищі якості порядності, професіоналізму та нетерпимості до корупції», а пріоритетами його діяльності було підвищення обороноздатності України та покращення забезпечення солдат та офіцерів.

Микола Катеринчук буде курувати юридичний напрямок президентської кампанії, оскільки має величезний досвід захисту результатів виборів. Так, у 2004 році саме Микола Катеринчук довів у Верховному Суді України масштабні фальсифікації другого туру президентських виборів, після чого суд ухвалив рішення про повторне голосування виборів президента України.
«Сьогоднішнє об’єднання – це посилення команди, яке відбудеться на всіх рівнях. Це не об’єднання під президентські вибори, це стратегічне об’єднання на такий час, на який вистачить сил», – сказав Анатолій Гриценко.
Анатолій Гриценко, Микола Томенко та Микола Катеринчук закликали до єднання інших однодумців. Серед них Святослав Вакарчук, Роман Безсмертний та інші.

 

Прес-служба

Європейської партії України