Главная   »   Микола Катеринчук привітав однопартійців з 11-річчям створення Європейської партії України

Микола Катеринчук привітав однопартійців з 11-річчям створення Європейської партії України

03/08/2017 09:57

Дорогі однопартійці! Рівно 11 років тому Міністерством юстиції офіційно було оголошено про створення Європейської партії України. У людському вимірі – це занадто мало, а от у вимірі політичному – це величезний досвід та тернистий шлях.

За ці роки ми пізнали і гіркоту поразок і смакували перемоги. Ми завжди підставляли плече своїм побратимам та близьким по духу демократичним силам, залишаючи на узбіччі політичного шляху власні амбіції. Для нас головною амбіцією було і залишається наше з вами європейське майбутнє.

Нажаль влада обдурила нас і в Угоду про Асоціацію якось «забула» закріпити перспективу членства в Європейському Союзі, за що було віддано сотні життів на Євромайдані та тисячі життів на фронті. Ми будемо пам’ятати, якою ціною дається свобода. І ми не дамо сплюндрувати наше з вами європейське прагнення.

Сьогодні лави партійців налічують тисячі активних та свідомих патріотів України. Ми маємо представництво у більшості областей, інтереси громад представляють депутати від Європейської партії України у радах різних рівнів, парламенті та європейських політичних структурах. Наших партійців поважають в усіх регіонах, їх шанують, поважають й цінують. З нашою думкою рахуються, бо за нами правда й справедливість.

Особисто висловлюю подяку всім вам за щоденну партійну працю на благо України. Нас не зламали ні випробування, ні постійна боротьба в опозиції, ні важка робота із захисту інтересів людей.

Бажаю всім нам сил та мужності в боротьбі за європейську Україну. Перед нами стоять виклики, варті справжнього подвигу і гідні наших нащадків – бути вільною і європейською державою. Зичу вам та вашим родинам здоров’я, миру і добра!

Слава Україні!

Щиро ваш, лідер Європейської партії України
Микола Катеринчук