Пошук

Пошук по сайту

Ми у соціальних мережах:
Главная   »   Микола Катеринчук прокоментував заяву німецьких лібералів щодо Криму

Микола Катеринчук прокоментував заяву німецьких лібералів щодо Криму

07/08/2017 13:21
Share on Facebook0Share on Google+0Share on VK0Tweet about this on Twitter0

«Питання деокупації Криму в Мінських домовленостях не прописане, хоча адміністрація президента вважає їх безальтернативними. В такому разі постає риторичне запитання: як ми взагалі можемо давати оцінки заявам політиків інших країн щодо Криму, коли сама влада не виносить їх у перелік першочергових завдань з повернення непідконтрольних територій», – так прокоментував заяву глави Вільної демократичної партії Німеччини Крістіана Лінднера про необхідність «загерметизувати» анексію Криму лідер Європейської партії України Микола Катеринчук.

«Легко загрібати чужими руками жар. Так само легко давати негативні оцінки заявам тих, хто насправді докладає зусиль для реалізації Мінських домовленостей з метою врегулювання воєнного конфлікту на сході України. Фактично Крістіан Ліднер висловлює думку канцлера Німеччини Ангели Меркель, котра з перших днів війни в Україні займає проукраїнську позицію. І закиди німцям на кшталт, «чому ж ви забуваєте про Крим?» варто в першу чергу спрямовувати самим собі», – наголосив Микола Катеринчук.

«Ані ліберали Німеччини, ані ліберали інших країн світу не винні в тому, що ми маємо військовий конфлікт на сході України та анексований Крим. І ніхто, окрім нас самих, не вирішить цю проблему. Відтак чинна влада має проявляти рішучість в цьому питанні (бо має на це офіційний мандат), вести відповідну зовнішню політику, шукати нові формати міжнародних переговорів з метою якнайшвидшого закінчення війни та повернення Криму», – додав лідер Європейської партії України.

Прес-служба Європейської партії України

Share on Facebook0Share on Google+0Share on VK0Tweet about this on Twitter0

Комментарии

пока нет комментариев