Главная   »   Микола Катеринчук: Щоб користуватись усіма перевагами Угоди з ЄС потрібно негайно вносити зміни у законодавство

Микола Катеринчук: Щоб користуватись усіма перевагами Угоди з ЄС потрібно негайно вносити зміни у законодавство

06/02/2018 14:30

«Відповідно до індексу стану демократії наша держава перебуває у гібридному режимі. Ми вже не тоталітарна держава, але ще і не можемо похвалитись сталою демократією. Відповідна оцінка ґрунтується на аналізі рівня свободи слова, дотримання прав громадян та ситуації в судовій системі. Порівняно з іншими європейськими країнами Україна посідає досить низькі позиції у світових рейтингах», – прокоментував ситуацію Голова Європейської партії України Микола Катеринчук.

«Від чергових засідань у парламенті не слід очікувати великих змін, оскільки нардепи зовсім далекі від того, що цікавить людей. Не зможемо ми похвалитись і належним інвестиційним кліматом поки по вулицях ходять національні дружини. Для прикладу, у 2013 році ми отримали 5-7 млрд доларів прямих і непрямих інвестицій, а на сьогоднішній день маємо менше 500 млн», – зазначив політик в студії телеканалу «UA: Перший»

«На цьому тижні в порядок денний поставлені деякі питання пов’язані з імплементацією Угоди про асоціацію, зокрема, це стосується її економічної частини. В даному напрямку ми відстаємо на півроку-рік, не приймаючи необхідні нормативно-правові акти, а потім ми жаліємось, що не виконується економічний аспект Угоди. Простіше кажучи, Угода про асоціацію відкрила для нас ринок ЄС, однак ми зі свого боку не прийняли необхідне законодавство щоб змінити фітосанітарні норми, модернізувати підприємства, щоб продукція була конкурентоздатною на європейському рівні», – проаналізував Микола Катеринчук.

Прес-служба
Європейської партії України