Главная   »   Микола Катеринчук: Сьогодні влада отримала політичний ультиматум

Микола Катеринчук: Сьогодні влада отримала політичний ультиматум

17/10/2017 14:08

«У своїй програмі Порошенко написав, що коли він прийде до влади ми будемо жити по-новому, але люди вже не витримують такого життя. Народ втомився від цинічної брехні та постійного грабежу. Реформи – це прикриття безпринциповості та меркантильності можновладців. Сьогодні ми об’єднались, щоб поставити політичний ультиматум цій владі та вимагати від неї прийняття трьох законів», – заявив лідер Європейської партії України Микола Катеринчук на Всеукраїнській акції 17 жовтня.

«Нам потрібно змінити судову систему, оскільки сьогодні намагаються підпорядкувати суд президенту. Депутатську недоторканність необхідно скасувати. За спинами нардепів стоять лише їх власні інтереси, бізнес та корупція. Народні обранці повинні відповідати за скоєне незалежно від в робочий час вони це вчинили чи ні. Виборчі правила теж вимагають змін. Досить купувати голоси народу, цього не повинно бути», – прокоментував політик.

«Люди перетворились на жебраків, а намагання змінити ситуацію, додавши лише 500 гривень, не зможуть врятувати ситуацію. Досить жити по-новому, давайте жити по-європейськи», – повідомив Микола Катеринчук.

 

Прес-служба
Європейської партії України