Главная   »   Микола Катеринчук: у Зеленського залишилось мало часу для нокауту олігархічної системи.

Микола Катеринчук: у Зеленського залишилось мало часу для нокауту олігархічної системи.

15/02/2021 10:06

Вплив олігархів, які не сплять і намагаються «допомагати» президенту управляти країною, розставляючи своїх людей на посадах в уряді, потрібно зменшувати і повністю припиняти. Про це зазначив Микола Катеринчук, коментуючи можливі перестановки в уряді, в ефірі Politeka Online.

«Зміни в уряді неминуче стануться в результаті політичного чи олігархічного консенсусу. Але президенту треба чітко визначитись з тактикою і стратегією майбутнього розвитку країни. Якщо залишиться все як є, то Зеленський однозначно програє, якими б благими не були його наміри і якими б високими не були його рейтинги.

Олігархічна система вимагає обслуговування на найвищому державному рівні. Тому ти або її приймаєш, допомагаючи обкрадати народ, або знищуєш.

У Зеленського залишилось мало часу для нокауту олігархічної системи. У нього залишилось останні десять секунд у 12 раунді. Ще є шанс вивести країну у правильний напрямок. Сподіваюсь, політичної волі йому вистачить. І важливо, щоб навколо нього були люди, які готові не підставити президента, а готові підставити йому плече у боротьбі з олігархами», – зазначив Микола Катеринчук.

 

Прес-служба
Європейської партії України