Главная   »   Микола Катеринчук: Указ Президента про позбавлення громадянства Саакашвілі має на меті перевірити готовність суспільства вийти на протест

Микола Катеринчук: Указ Президента про позбавлення громадянства Саакашвілі має на меті перевірити готовність суспільства вийти на протест

27/07/2017 13:26

 

«Враховуючи свій низький рейтинг, Петро Порошенко хоче утриматися при владі будь-якою ціною. І тому зараз він перевіряє реакцію суспільства на те, чи зможе він керувати країною своїми указами. І ситуація з позбавлення громадянства Міхеіла Саакашвілі – це лише перший маркер для Президента, який показує, наскільки суспільство готове вийти на протести», – заявив лідер Європейської партії України Микола Катеринчук в ефірі телеканалу КУБ.

«Петро Порошенко на посту глави держави продовжує поводитись як бізнесмен, метою якого є виключно заробляння грошей. І видавши цей Указ, Президент перевірив суспільство: якщо люди не виходять, значить все добре і можна продовжувати займатися бізнесом. Але таке рішення Президента може обернутися для нього фатальною помилкою. Вже сьогодні акція на Майдані показала, що настрої в суспільстві вже не такі стабільні», – зазначив політик.

«І чим ближче до виборів, тим ця тенденція стає більш помітною. Президент розуміє, що другий раз в першому турі він не переможе. А в другому турі, як показують соціологічні опитування, він наразі програє всім політикам. Тому його єдина можливість – дискредитувати опонентів. І Саакашвілі став першим політиком, кого Петро Порошенко усунув у боротьбі за владу в країні. І на моє переконання, він не буде єдиним», – додав Микола Катеринчук.

До вашої уваги повна версія ефіру лідера Європейської партії України Микола Катеринчук від 27.07.2017 року.

Прес-служба
Європейської партії України