Главная   »   Микола Катеринчук: Україна увійшла до десятки найнебезпечніших країн світу

Микола Катеринчук: Україна увійшла до десятки найнебезпечніших країн світу

03/04/2018 18:39

Україна опинилась в кінці щорічного світового рейтингу за критерієм безпеки проживання у Global Peace Index (“Глобальний індекс миролюбності”), посівши 154 місце із 163 країн.

Індекс миролюбності країн (Global Peace Index) розраховується соціологами та економістами Інституту миру і Центру миру та вивчення конфліктів Сіднейського університету за зовнішніми й внутрішніми чинниками: наявність збройних конфліктів, рівень корупції, насилля, злочинності, свободи висловлювання в країні, ступінь доступу громадян до ресурсів, умови для розвитку бізнесу, дотримання основних прав і свобод, тощо.

У 2017 році Україна опинилась між Демократичною Республікою Конго та Центральною Африканською Республікою. Гірша ситуація, ніж в Україні, – в Лівії, Судані, Ємені, Сомалі, Афганістані, Іраку, Сирії.

«Влада звикла всі свої провали списувати на війну. Але правда полягає в тому, що через корупцію, засилля олігархів та дискримінацію громадянських свобод, за чотири роки, що минули з Майдану, чинна влада перетворила Україну в країну, небезпечну для проживання її громадян», – зазначив голова Європейської партії України Микола Катеринчук.

На його думку, один з ключових механізмів зміни діючої влади на сучасну проєвропейську – це зміна виборчого законодавства, яке позбавить олігархічну владу можливостей впливати на політичні процеси.

Прес-служба
Європейської партії України