Главная   »   Микола Катеринчук: Українська демократія повернулась в показники 2014-го

Микола Катеринчук: Українська демократія повернулась в показники 2014-го

11/04/2018 12:35

Вперше з 2014 року розвиток демократії в Україні загальмував. Про це сьогодні заявила Міжнародна неурядова організація Freedom House з доповіддю «Країни в перехідному періоді». Організація стверджує, що напади на громадянське суспільство і політичних опонентів підірвали рушійну силу процесу реформ в Україні. «Звинувачуючи неурядові організації і журналістів в антинаціоналізмі, політики намагаються виключити легітимні голоси від публічних дебатів», – йдеться в доповіді.

«Влада чіпляє на громадських активістів ярлики називаючи їх “рукою Москви”, а тепер спростування цього міфу підтвердилося на міжнародному рівні. Також боротьба з корупцією зайшла в глухий кут, свобода слова знаходиться на найгіршому рівні порівнюючи з 2014 роком», – зазначив лідер Європейської партії України Микола Катеринчук.

«Європейські аналітики кажуть, що вікно для України не закрилося, але воно звузилося. Ми повинні розуміти, що це остаточний вирок корумпованій владі олігархів. Через їх ненажерство страждатимуть інтереси кожного з нас, адже підтримка Європи нам зараз важлива, як ніколи. Влада олігархів має бути усунута раз і назавжди, в противному випадку наш “перехідний період” триватиме ще дуже довго», – зауважив політик.

Прес-служба

Європейської партії України