Главная   »   Микола Катеринчук відвідав Чернівці з робочим візитом

Микола Катеринчук відвідав Чернівці з робочим візитом

11/07/2019 10:27

10 липня представник «Громадянської позиції» Микола Катеринчук відвідав Чернівці у рамках агітаційного туру. Зокрема, він зустрівся з трудовим колективом промислового підприємства «Трембіта». Під час зустрічі обговорювались питання зупинення трудової міграції, створення нових робочих місць, модернізації промислового виробництва, зміни податкового законодавства, а також припинення війни, боротьби з корупцією та підвищення соціальних стандартів.

«Якщо ми не зупинимо трудову міграцію, то економіки не буде взагалі. Громадянська позиція йде в парламент, щоб створити додаткові промислові високооплачувані місця. Щорічне зростання економіки до 10%, яке ми ставимо собі за мету, дасть можливість підняти соціальні стандарти, пенсії, зарплати і зупинити відтік українців за кордон. Нові обличчя – це не гарантія того, що країна позбавиться олігархів і очистить політичну та економічну системи від їхнього впливу. У вас же тут теж є місцеві феодали, які не дають розвиватись конкуренції, які перешкоджають розвитку територій, малого та середнього бізнесу. Тому ми ідемо, щоб почати очищення України», – зазначив Микола Катеринчук.

Він наголосив, що в України з’явився шанс створити таку систему взаємовідносин між бізнесом та державою, коли остання буде дякувати підприємцю за кожне створене робоче місце та за кожну відраховану у вигляді податків гривню до державного бюджету. Принципова позиція «Громадянської позиції» – створення законодавчих передумов для найбільш привабливого інвестиційного клімату в Україні.

 

Прес-служба

Європейської партії України