Главная   »   Микола Катеринчук відвідав Конотоп та представив програму Європейської партії України на місцеві вибори.

Микола Катеринчук відвідав Конотоп та представив програму Європейської партії України на місцеві вибори.

15/10/2020 09:56

14 жовтня 2020 року Микола Катеринчук відвідав місто Конотоп та ОТГ Сумської області і представив громаді команду Європейської партії України, яка йде на місцеві вибори у місті та у Конотопському районі. На посаду міського голови Конотопа Європейська партія України висунула Олександра Нечипоренка, який очолює факультет ветеринарної медицини Сумського національного аграрного університету. На посаду голови Попівської ОТГ Конотопського району претендує Ірина Точиленко, чинна голова Вирівської сільської ради. Балотуються члени партії і до міської та районної рад.

Під час ефіру на місцевому каналі «КСТ» Микола Катеринчук зокрема зазначив, що під час спілкування з конотопцями з подивом дізнався, що люди навіть не знають розмір міського бюджету міста і на що витрачаються владою гроші. А так не повинно бути, тому що влада має звітувати перед громадою про витрати місцевого бюджету. Тому Європейська партія України до усіх своїх кандидатів по Україні поставила вимоги у разі перемоги на виборах, перш за все, побудувати прозору систему управління громадою, щоб кожен міг бути контролером і аудитором громадського бюджету. Також Микола Катеринчук запевнив громаду, що у разі перемоги команди Європейської партії України він посприяє залучити кошти Європейського Союзу на розбудову інфраструктури міста та району.

«Людям набридло миритися з корупціонерами на місцях. Потрібно не дати жодного шансу місцевим феодалам та олігархам прийти до влади. Європейська партія України – неолігархічна партія. Ми – за прозору і ефективну систему співпраці між владою і громадою за зразком Європейського Союзу, в якій в центрі уваги будуть громадяни і комфортні умови їхнього життя з високими пенсіями і зарплатами, доступними якісними медичними та освітніми послугами», – зазначив Микола Катеринчук.

Під час візиту, Микола Катеринчук провів зустрічі з виборцями у Конотопі і в селі Вирівка, відвідав пантеон пам’яті загиблих за Україну та місце вшанування пам’яті Конотопської битви в селі Шаповалівка.

Прес-служба
Європейської партії України