Главная   »   Микола Катеринчук: Влада робить все можливе, аби не допустити дострокових парламентських виборів

Микола Катеринчук: Влада робить все можливе, аби не допустити дострокових парламентських виборів

18/04/2017 13:11

 

«Відставки високопосадовців, зокрема голови НБУ Гонтарєвої, свідчать лише про необхідність зняти напругу в суспільстві, яка стала наслідком грабіжницької політики влади. Влада навмисно обирає таку модель поведінки, аби втриматися у своїх кріслах, і надалі буде робити все для цього. Тому на проведення дострокових виборів сподіватися не доводиться», – заявив лідер Європейської партії України Микола Катеринчук в ефірі одного з телеканалів.

«В політичному середовищі в Україні зараз існує дві протилежні риторики: з одного боку це політики та активісти, які говорять про реальний стан речей в Україні, а з іншого боку – це прихильники Президента, які намагаються переконати всіх, що проблем в країні немає, і що Президент та уряд працюють для людей. Поки Президентом України буде Петро Порошенко, головою НБУ, головою Фонду державного майна України, Державної фіскальної служби також буде Порошенко. Результату не буде, хто б не прийшов на вакантні посади», – наголосив Микола Катеринчук.

«Але безперечно свою функцію кадрові перестановки виконають, і дадуть змогу протриматися владі ще один-два роки. За цей час цілком можливо взяти під контроль ЗМІ, знищити опозицію, і врешті-решт узурпувати владу, як це відбулося днями в Туреччині. Від цього виграє влада, але не український народ. Тому ми маємо не допустити ситуації, за якої Україна зійде з демократичного шляху», – додав він.

Прес-служба
Європейської партії України