Главная   »   Микола Катеринчук: Всеукраїнська акція 17 жовтня – це політичний ультиматум владі

Микола Катеринчук: Всеукраїнська акція 17 жовтня – це політичний ультиматум владі

12/10/2017 12:54

«Масові акції протесту 17.10. це політичний ультиматум сьогоднішній владі. Метою всеукраїнської акції є висунення вимоги до Верховної Ради, а саме: ухвалити закон про імпічмент, змінити виборчі правила, обмежити депутатську недоторканність та створити антикорупційний суд. Говорячи про заплановану подію, не йде мова про революцію, ми проти цього. У нас достатньо прикладів, коли по спинах революціонерів йшли до влади негідники», – заявив Микола Катеринчук.

«Ситуація із затримання заступника Міністра оборони та директора Департаменту держзакупівель і постачання матеріальних ресурсів Міноборони – це яскрава ілюстрація того, як насправді розкрадаються державні кошти. Це приклад того, як певний фінансово-промисловий рух впливає на владу та використовує наш бюджет. В даному випадку ми бачимо як завдяки «Проззоро» з центру відбувається так званий контроль за розподілом державних коштів, а через тендери, натомість, отримують гроші потрібні компанії. Аналогічну ситуацію можна спостерігати і з Автодором», – проаналізував політик.

«Закон «Про освіту» це спроба президента показати свої досягнення в процесі підготовки до президентських виборів, звичайна піар-компанія. Однак, поспішаючи, влада допустила значні помилки та не врахувала норми ратифікованої Європейської конвенції та Конституції України. Цей нормативно-правовий акт це штучно створена проблема, яка тільки підготувала підгрунття для конфлікту з Європою», – звернув увагу лідер Європейської партії України.

 

Прес-служба
Європейської партії України