Главная   »   Микола Катеринчук вважає порушення кримінальних справ проти антикорупційних ГО політично вмотивованим

Микола Катеринчук вважає порушення кримінальних справ проти антикорупційних ГО політично вмотивованим

02/08/2017 12:46

«Порушення кримінальної справи проти ГО «Центр протидії корупції» є політично вмотивованим. Бо не можна пояснити в інший спосіб взяття до розгляду правоохоронними органами листа від структури (податкової міліції), яка діє поза законом. Влада в такий спосіб усуває одного із ключових гравців, який не просто декларує боротьбу з корупцією, а на практиці доводить це конкретними справами», – про це заявив лідер Європейської партії України, коментуючи поширену в ЗМІ інформацію про кримінальне провадження щодо службових осіб ГО “Центр протидії корупції”.

«Ця громадська організація вже проявила себе незручною для влади: контроль за призначенням суддів Верховного Суду України, системний контроль за діяльністю Генеральної прокуратури, системна робота по виявленню корупціонері у вищих ешелонах влади та тісна співпраця з НАБу. Реакція влади на їх антикорупційну діяльність для мене є очікуваною», – вважає Микола Катеринчук.

«Інакше, як переслідування, ці події розцінювати не можна. Я закликаю владу утриматися від таких рішень. Історія не знає випадків вікового панування диктатури. І для чинної влади такі експерименти також не закінчаться нічим хорошим», – додав політик.

Прес-служба Європейської партії України