Главная   »   Микола Катеринчук: захист результатів виборів коштуватиме від 10 до 32 мільйонів доларів

Микола Катеринчук: захист результатів виборів коштуватиме від 10 до 32 мільйонів доларів

04/01/2019 14:44

Програма протидії фальсифікаціям та захисту результатів на президентських виборах коштуватиме кожному кандидату від 10 до 32 мільйонів доларів. Про це заявив лідер Європейської партії України Микола Катеринчук в ефірі каналу «НАШ».

На думку політика, опозиційним кандидатам не потрібно витрачати мільйони. Варто захисти результати спільними зусиллями.

«Якщо кандидати в президенти від опозиції не об’єднаються навколо чесних виборів, то у кримінально-адміністративного ресурсу вистачить можливостей поставити країну перед фактом, що виграв провладний кандидат», – заявив Микола Катеринчук.

На його думку поле для фальсифікацій – широке. За даними Держприкордонслужби сьогодні в ЄС знаходиться 3,2 млн українців, а в Росії – 2,5 млн. Це 5,7 млн виборців. Микола Катеринчук зазначив, що за досвідом попередніх років, можна розраховувати лише на голоси 10% трудових мігрантів, які приїдуть в Україну, щоб реалізувати своє виборче право. Це означає, що залишається 5 млн невикористаних бюлетенів для фальсифікацій.

«Плюс 4% мертвих душ від загальної кількості виборців – це біля 1,5 млн по країні. Додайте ще сюди 1,5 млн внутрішньо переміщених осіб, яким фактично дають право голосувати без прописки де завгодно. Плюс 3-4% осіб (близько 1 млн), які будуть голосувати вдома через хворобу. І не слід забувати про вибори в зоні проведення ООС, де будуть застосовуватись усі можливі фальсифікації», – впевнений політик.

Микола Катеринчук підкреслив, що команда Гриценка має відпрацьований механізм виявлення схем фальсифікацій та захисту кожного голосу. Лідер Європейської партії України закликав кандидатів в президенти від опозиції об’єднати свої зусилля і захистити результати виборів, не допустивши фальсифікацій.

Прес-служба

Європейської партії України