Главная   »   Микола Катеринчук: Закон України «Про ринок електроенергії» – це афера, метою якої є перерозподіл сфер впливу олігархів

Микола Катеринчук: Закон України «Про ринок електроенергії» – це афера, метою якої є перерозподіл сфер впливу олігархів

13/04/2017 17:45

 

«В умовах влади олігархів в України неможливо побувати конкурентний ринок електроенергії з того, що ми маємо. Можна створити лише додатковий ринок на основі альтернативних джерел енергії чи побудувати нових енергоблоків. Наразі ж це звичайний грабіж населення, який призведе до ще більшої монополізації та тінізації ринку», – заявив лідер Європейської партії України Микола Катеринчук в ефірі одного з телеканалів, коментуючи прийнятий сьогодні Верховною Радою України Закон «Про ринок електроенергії».

«Даний закон не зменшить витрати українців на електроенергію, а навпаки збільшить їх. Так, закон спрямований на залучення інвестицій в енергетичний сектор. Але чому за це мають платити прості українці. За наш з вами рахунок вже були побудовані атомні електростанції, енергія яких є найдешевшою і найбільш вигідною для населення. Чому тепер ми маємо платити більше? Вся ця ситуація виглядає як цинічний обман українського народу», – наголосив Микола Катеринчук.

«Ніколи влада не дозволяла собі забирати у людей останнє. Але зараз саме це ми спостерігаємо. Нам розповідають, що всі розвинені країни обрали таку модель розвитку енергетичного сектора, і це дійсно так. Але в жодній з цих країн немає такого рівня корупції, яка будь-яку прогресивну реформу в Україні перетворює в профанацію», – додав він.

Прес-служба
Європейської партії України