Пошук

Пошук по сайту

Ми у соціальних мережах:
Главная   »   Микола Катеринчук: Заяви про вимоги МВФ до України – це маніпуляція з боку влади

Микола Катеринчук: Заяви про вимоги МВФ до України – це маніпуляція з боку влади

19/04/2017 14:48
Share on Facebook0Share on Google+0Share on VK0Tweet about this on Twitter0

 

«Ми маємо зрозуміти, що ніяких вимог МВФ Україні не виставляє. Він вислуховує пропозиції нашої влади, що вона готова зробити для оздоровлення і збалансування економіки, для того, щоб отримати певну частину грошей, і на що ці гроші будуть витрачені. Заяви про вимоги МВФ до України – це звичайна маніпуляція з боку влади», – заявив лідер Європейської партії України Микола Катеринчук в ефірі радіо Ера.

«Ніколи МВФ не дає кредити на укріплення фінансової системи країни. Мають бути чітко визначені кроки, які повинна зробити влада. Всі ці пропозиції ідуть виключно від наших політиків. Так, зокрема міністр фінансів сміливо заявляє про підвищення пенсійного віку, про продаж землі і тому подібне. Тобто Президент, Прем’єр-міністр, голова НБУ, той же міністр фінансів готові підписатися під цим. І вони мають нести відповідальність за це перед громадянами», – зазначив Микола Катеринчук.

«Коли вони йшли на вибори, то ніхто з них не розповідав про те, що буде проводити такі реформи всупереч інтересам українців. А зараз, коли народ їх обрав, вони забули про інтереси своїх виборців. Прикриваючись вимогами МВФ, вони приймають рішення, які вигідні в першу чергу їм самим, а не країні», – додав він.

Прес-служба
Європейської партії України

Share on Facebook0Share on Google+0Share on VK0Tweet about this on Twitter0

Комментарии

пока нет комментариев