Главная   »   Микола Катеринчук: Обмін полоненими: радість та привід замислитись

Микола Катеринчук: Обмін полоненими: радість та привід замислитись

27/12/2017 17:41

«Сьогодні в першу чергу багатостраждальний і світлий день для звільнених з полону наших хлопців і їх родичів. Без перебільшення вони СПРАВЖНІ ГЕРОЇ!!! Бути в полоні – це катування, яке не дай Бог комусь із нас перенести», – заявив лідер Європейської партії України Микола Катеринчук.

«Фактично ми стали очевидцями реалізації того пункту Мінських угод, який був основним під час їх підписання – звільнення полонених. Росія продемонструвала всьому світу, що врегулювання конфлікту можливе виключно на її умовах – на умовах Мінських угод. Іншого варіанту вони не допускають», – зазначив політик.

«Сам обмін засвідчив про великий вплив Медведчука. Саме через нього проходить левова частка домовленостей, саме на нього посилаються сьогодні всі ЗМІ. Таким же величезним буде цей вплив на майбутнього кандидата в президенти, який проявить бажання скористатися риторикою відновлення миру на Донбасі. І хто сказав, щоб це буде не Порошенко?», – зауважив Микола Катеринчук.

«В черговий раз ми переконалися, що для РФ люди – це сміття. Адже чимало полонених принципово відмовилися повертатися в ОРДЛО. Хоча еРеФія таки продемонструвала свій вплив на військові дії, не особливо турбуючись про свій міжнародний імідж – напередодні в результаті обстрілу наших позицій загинув військовослужбовець ЗСУ», – додав він.

«Зараз же потрібно уважно вислухати і почути звільнених хлопців. Вони це вистраждали і заслужили. Слава Богу, що нам вдалося це зробити. Всім, хто брав у цьому участь – величезне спасибі!», – наголосив політик.

Прес-служба
Європейської партії України