Главная   »   Мукачівська міська партійна організація провела круглий стіл: «Податковий кодекс України – контрольний постріл в голову?»

Мукачівська міська партійна організація провела круглий стіл: «Податковий кодекс України – контрольний постріл в голову?»

25/12/2015 10:37

За результатами обговорення проекту Закону про внесення змін до Податкового кодексу України ініціативна група Європейської партії України Мукачівської міської організації політичної партії України визначила наступне.

«Запропоновані зміни передбачають зниження податкового навантаження. Однак без суттєвих змін в структурі податків створюється значний ризик дефіциту бюджету в цілому, а особливо дефіцит Пенсійного фонду», – вважає голова партійної організації Тетяна Білак. – «Не зрозуміло за рахунок яких джерел буде компенсовано суттєве зниження надходжень від єдиного соціального внеску до 22% та податків. Запропоноване збільшення навантаження на третю групу спрощенців не компенсує цей «касовий» розрив. Ймовірно уряд розраховує на надходження від сільгоспвиробників, яким скасували спеціальний режим податку на прибуток».

mukachevo

Тетяна Білак вважає, що «значна частину тих, хто працює за спрощеною системою оподаткування може перейти в тінь». «У випадку запровадження касових апаратів для спрощенців, збільшення ставок і таке інше їм доведеться вести додатковий облік. А це введення штатної одиниці бухгалтера. Окрім того ще закупівля касових апаратів та їх подальше обслуговування. Як наслідок – ухилення від сплати податків».

«Коли ряд європейських країн підтримують розвиток малого та середнього бізнесу у нашій державі робиться усе, аби знищити його. Схоже на експеримент під назвою «виживе найсильніший». Той, хто намагається вести чесний бізнес дедалі більше роздумує про виїзд за кордон, для того, щоб заробити гроші, щоб мати можливість прогодувати родину та оплатити комунальні послуги. І для мене не зрозуміло, чому з кожним новим проектом Закону України з’являються не нові можливості, а нові схеми. Невже ми так ніколи і не навчимося чесно, відкрито та по-європейський вести бізнес», – резюмувала очільник міської партійної організації.

Прес-служба Мукачівської міської організації Європейської партії України