Главная   »   Напередодні виборів осередок Європейської партії «демократична» влада безпідставно хоче ліквідувати в судовому порядку

Напередодні виборів осередок Європейської партії «демократична» влада безпідставно хоче ліквідувати в судовому порядку

06/09/2015 12:04

Козятинську районну організацію Європейської партії України, що на Вінниччині хочуть ліквідувати в судовому порядку. Відповідну ухвалу Вінницького окружного адміністративного суду сьогодні отримала голова вказаної вище партійної організації Олена Іванчук.

В ухвалі сказано, що до суду надійшли матеріали позовної заяви Козятинської об’єднаної державної податкової інспекції до Козятинської районної організації політичної партії «Європейська партія України» про припинення юридичної особи. «Про що саме йдеться в цій заяви мені наразі невідомо і на якій підставі податкова інспекція має намір домагатися ліквідації очолюваного мною осередку я не знаю. З матеріалами справи я не ознайомлена», – говорить голова Козятинської районної партійної організації Олена Іванчук.

Олена Іванчук також є депутатом районної ради та активним громадським діячем. З перших же днів бойових дій на сході України вона розпочала займатися волонтерською діяльністю. Особисто відвідувала зону бойових дій під час передачі військовим продуктів харчування, медикаментів та інших необхідних для них речей.

«Особисто я пов’язую цей позов та намагання ліквідувати нашу районну організацію з відвертою критикою дій чинної влади, про що публічно ми заявили під час візиту у Вінницю цього тижня. В Україні знищують не тільки волонтерський рух та добровольчі батальйони, на яких тримається сьогодні наша незалежність, а й з початком виборчої кампанії прибирають неугодні політичні сили, які можуть скласти конкуренцію пропрезидентському блоку. Козятинщина – один з трьох районів 13-ого виборчого округу, де ми маємо неабияку підтримку серед населення. Саме тому напередодні виборів і з’являються подібні позови та судові ухвали», – вважає лідер Європейської партії України Микола Катеринчук.

«Ми готуємо зустрічний позов та будемо відстоювати своє право мати власну політичну позицію», – додав політик.

позов 002

позов 003

позов

Прес-служба Європейської партії України