Главная   »   На посаду міського голови Хмільника від Європейської партії України висунуто Анатолія Мороза

На посаду міського голови Хмільника від Європейської партії України висунуто Анатолія Мороза

29/09/2015 10:44

26 вересня у місті Хмільнику відбулася зустріч членів Європейської партії України з лідером партії Миколою Катеринчуком.

Під час зустрічі голова Хмільницької міської парторганізації Анатолій Мороз ознайомив присутніх зі своєю передвиборчою програмою та заявив про свою готовність боротись за посаду Хмільницького міського голови. Більшість членів партії також підготували відповідний пакет документів та будуть балотуватись кандидатами у депутати міської та районної рад разом з Анатолієм Морозом.

Виступаючи перед присутніми лідер партії Микола Катеринчук зазначив: «Поступ до Європи починається не тільки у владних кабінетах і на міжнародних зустрічах. Він починається у справах кожного з нас, у наших діях і думках. Саме тому країні необхідна Європейська партія України – партія європейських цінностей, партія нових лідерів, партія демократичної політики. Партія великих і малих перемог».

«Зміни в країні мають починатися з кожного з нас, з наших міст та сіл. Від нас з вами залежить, як довго при владі будуть залишатися колишні регіонали та їх опрічники. Відтак ми повинні докласти зусиль аби чиновники працювати на благо громади, а не громада на благо чиновників», – сказав Анатолій Мороз.

moroz_1

moroz_2

moroz_3
moroz_5

moroz_6

moroz_4Прес-служба Хмільницької районної організації Європейської партії України