Главная   »   Наталія Корнєєнкова: Ажіотаж навколо вакцинації від кору створений не просто так

Наталія Корнєєнкова: Ажіотаж навколо вакцинації від кору створений не просто так

22/01/2018 10:34

«Усім відомо, що спалахи кору є циклічними ( як і будь-якого інфекційного захворювання), тому в усіх цивілізованих країнах вакцинація здійснюється завчасно. Ці заходи повинні виконуватись до епідемії, відповідно до графіку та в сприятливих для цього умовах. Що натомість маємо ми? У МОЗ здійняли галас, через ЗМІ розкрутили тему епідемії заради того, щоб приватні клініки, які закупили велику кількість вакцини заздалегідь змогли заробити, а влада насильним способом ввела «культуру вакцинування», – так прокоментувала ситуацію зі спалахом кору Голова комітету охорони здоров’я та соціального розвитку Європейської партії України Корнєєнкова Наталія.

«Ось так жорстоко, нехтуючи правами маленьких пацієнтів та зловживаючи відповідальністю їх батьків, хаотично вакцинували більше 10 тисяч дітей. Паніка та страх панували в поліклініках та лікарнях останнім часом. Скорочення вузькоспеціалізованих медиків призводило до вакцинації без попередньої кваліфікованої консультації лікарів», – зазначила вона.

«Дана ситуація свідчить про неспроможність керівництва в галузі медицини організувати та реалізувати розумну просвітницьку діяльність щодо протиепідемічних заходів. Хіба можуть батьки дитини належним чином проконсультуватись стосовно вакцини, якщо педіатрів невпинно скорочують?», – пояснила Наталія Корнєєнкова.

«Ганяючись за гучними гаслами про реформи, влада вводить в страх та оману всю країну, а під приціл ставить найдорожче – наших дітей», – підсумувала лікар.

Прес служба
Європейської партії України