Главная   »   Наталія Корнєєнкова стала ініціатором та організатором освітнього проекту для молоді.

Наталія Корнєєнкова стала ініціатором та організатором освітнього проекту для молоді.

16/01/2019 09:34

Наталія Корнєєнкова, лікар, психолог, член Європейської партії України та експерт з питань охорони здоров’я, стала ініціатором та організатором просвітницького проекту «Підготовка молоді до подружнього життя», який був реалізований у вересні-грудні 2018 року в 24 школах м. Києва та Києво-Святошинського району Київської області. У рамках проекту було проведено цикл семінарів-лекцій для півтори тисячі підлітків на теми дорослішання, передумов виникнення сім’ї, статевого виховання, сексуальної культури, тощо. Просвітницький проект зі статевого виховання старшокласників – це комплексна програма, покликана допомогти у виховному процесі дітей, які живуть в умовах неконтрольованого інформаційного простору.
«Брак літератури, методик та фахівців зі статевого виховання негативно відображається на рівні розвитку психосексуальної культури юнацтва. А ще й останнім часом інформаційний простір перенасичений модними термінами, як то гендер, буллінг. У відкритому доступі багато загрозливої розбещуючої інформації. Натомість, фундаментальні цінності сім’ї, духовність, кохання, вірність не розкриті належним чином. Основа держави – це міцна родина, діти, які у майбутньому мають створити сім’ю, народити здорове покоління. Саме тому ми й зосередились на підлітковій аудиторії. До того ж, діти дуже активні і виявляли неабияку зацікавленість до нашого курсу. Хоча з досвіду, починати треба значно раніше», – підкреслила Наталія Корнєєнкова.
Проект також мав і науково-дослідницьку мету. Учасники проходили анкетування, ділилися своїми поглядами та думками, побажаннями щодо викладання таких тем у школах, які були згодом оброблені організаторами, систематизовані та обговорені з батьками та педколективами, науковцями, фахівцями-психологами двох столичних вишів. Як результат, був створений та затверджений вченою радою Київського інституту бізнесу та технологій навчально-методичний посібник «Підготовка до сімейного життя в контексті статевого виховання старшокласників», автором якого є наша колега – Наталія Корнєєнкова. Запропонована програма опирається на духовні цінності, культурні надбання нашого народу та вимоги сьогодення.
«Презентація нашого посібника відбудеться в департаменті освіти Києво-Святошинського району 17 січня. Ми плануємо розповсюдити посібник у 52 школах району», – зазначила Наталія Корнєєнкова.

Прес-служба

Європейської партії України