Главная   »   Назар Бекетов: Українська влада не винесла урок двох річної давності, «договорняки» в сучасній Україні вже не працюють

Назар Бекетов: Українська влада не винесла урок двох річної давності, «договорняки» в сучасній Україні вже не працюють

18/02/2016 17:14

«У ці дні, коли Україна вшановує пам’ять героїв Небесної Сотні, подій у Дебальцево, Президент Порошенко та Прем’єр Яценюк влаштували цинічний цирк в стінах українського парламенту. У тих, хто на крові прийшов до влади, не лишилось нічого святого. Вони й далі продовжують гнобити український народ: «договорняки», змова з олігархами, імітація боротьби з корупцією, – нажаль саме так зараз можна охарактеризувати дії української влади», – так прокоментував нинішній парламентський тиждень очільник Львівської обласної партійної організації Назар Бекетов.

«Парламентська криза – це лише початок кінця нинішньої влади. Вихід з коаліції Батьківщини та Самопомочі є свідченням того, що парламент у сьогоднішньому складі є недієздатним. Відлік 30 днів на створення нової коаліції пішов. Чи зможуть Народні Фронти, БППшки самостійно сформувати нову коаліцію? Я думаю, що навряд чи. Це можливо лише спільно із залишками Партії регіонів. Як тільки вони це зроблять – з кабінетів їх винесе вулиця», – вважає Назар Бекетов.

«Я впевнений, що з кризи, в яку Яценюк спільно з Порошенком затягли увесь український народ, можна вийти виключно через дострокові парламентські вибори. В іншому випадку наслідки будуть трагічніші за Третій Майдан, про який так багато говорять. Порошенко і Яценюк особисто несуть відповідальність за все те, що відбувається і що не відбувається в Україні сьогодні», – переконаний голова Львівських європейців.

Прес-служба Львівської обласної організації Європейської партії України