Главная   »   Партійці Вінниччини обговорили план дій у літній та осінній період

Партійці Вінниччини обговорили план дій у літній та осінній період

31/07/2017 12:30

Новообраний голова Вінницької обласної партійної організації Павло Лесик минулої суботи зустрівся з партійним активом Хмільницького та Калинівського районів. Мета зустрічі – обговорення плану дій у літній та осінній період з урахуванням поточних політичних подій в країні та в області.

«Насамперед хочу висловити слова вдячності очільникам районних та міських партійних організацій Анатолію Морозу, Віктору Копиці та Ернесту Кисляку за змістовну організацію зустрічі, конструктивну позицію та системність у партійній роботі», – сказав за підсумками зустрічі Павло Лесик.

Учасники зібрання висловили абсолютно одностайність у необхідності подальшого партійного будівництва та мобілізації партійного активу в осінній період. «Тверезо оцінюючи нинішню політичну ситуацію, небажання влади відповідати запитам суспільства на розвиток України, як європейської держави з відповідними принципами та нормами, ми готові продовжувати роботу з партійного будівництва та мобілізувати партійців для активної участі у спільних діях опозиційних сил країни», – наголосив голова обласної парторганізації.

«Вінниччина – це маркерна область чинної влади. Втім заявлені нею досягнення далекі від істини: бідність, корупція, псевдореформи, безробіття характерні і для нашої області. Тому своїм завданням ми вбачаємо зміну політичної картини області виключно в інтересах її мешканців», – вважає Павло Лесик.

11

12

13

Прес-служба Вінницької обласної організації Європейської партії України