Главная   »   Петро Антип став автором пам`ятника Миколі Леонтовичу

Петро Антип став автором пам`ятника Миколі Леонтовичу

30/08/2018 11:55

Заслужений художник України, скульптор і голова Донецької обласної організації Європейської партії України Петро Антип став автором пам`ятника українському композиторові Миколі Леонтовичу у місті Покровськ Донецької області. Микола Леонтович чотири роки прожив у Покровську, працював у місцевій музичній школі, де і написав легендарного “Щедрика”.

У своєму інтерв`ю “Укрінформу” Петро Антип розповів, як готувався до роботи над пам`ятником, вивчав історію, документи історичного музею, щоб “показати композитора реалістично, передати дух того часу – початок минулого століття”.

За словами Петра Антипа, пам`ятник зроблено з бронзи, граніту і скла: “Його в Харкові відливали, в Києві ліпили, граніт брали в Житомирі, скло відливали у Дніпрі. Цікава, об’ємна вийшла композиція, зі скляними елементами. Бронзова фігура Леонтовича в ній на центральному місці – 2,2 метра у висоту”.

На відкритті скульптурної композиції співав дитячий хор “Щедрик” (м.Київ), лауреат міжнародних конкурсів в США, Канаді, Польщі та Італії.

Щиро вітаємо Петра Антипа із поповненням творчого доробку!

Прес-служба

Європейської партії України