Главная   »   Полтавська обласна організація Європейської партії України започаткувала масштабні благодійні проекти

Полтавська обласна організація Європейської партії України започаткувала масштабні благодійні проекти

13/04/2010 17:24
У рамках однієї із благодійних програм 26 і 27 березня 2010 року Полтавською обласною організацією Європейською партією України разом із Благодійним фондом «Ластівка Полтавщини» (засновники якого є членами Європейської партії України) були проведені два благодійних концерти в м. Комсомольск. 
На фото активістка Європейської партії України Запорожченко Юлія з дітьми із притулку «Надія»

Завдяки проведенню даної акції привернута увага до питання комплексної безпеки дітей у місцях їх постійного перебування не тільки простих жителів Комсомольску, але й інститутів державної влади, партійних організацій. Зокрема, дану програму фонду підтримало Головне керування МНС у Полтавській області, Фонд соціального страхування від нещасних випадків у м. Комсомольск. Керівники Комсомольської міської організації Європейської партії України дали інтерв’ю для представників місцевої преси, розповіли про основні ініціативи й соціальні проекти партії. Також до акції долучилися приватні підприємства й компанії України, такі як компанія «ЮСИП», охоронне підприємство «Явір 2000», приватне підприємство « Технобуд-Монтаж» .
У благодійних концертах під гаслом «Запобігти, урятувати, допомогти», взяли активну участь різнопланові колективи навчальних закладів і творчі колективи Комсомольска. Хочеться відзначити виступ творчого колективу Комсомольського політехнічного технікуму, вокального колективу Професійного гірського ліцею, дитячого колективу «Ясочка», творчого колективу ЦДіЮТ, Джаз Модерн «Rema», музичного молодіжного колективу «Koms Clan», творчого колективу об’єднання реабілітації й соціальної допомоги «Калина», лауреата численних премій Олександра Чехова. У концертній програмі також брали участь маленькі комсомольчанки з міського притулку «Надія».
До кінця цього навчального року фонд і обласна організація Європейської партії України планують організувати такі ж благодійні концерти в м. Кременчук, а з 1 вересня – у містах Миргород, Лубни, Полтава.
З 1 квітня Європейська партія України в Полтавській області розпочала спільний міжнародний проект з українською діаспорою в Європі – конкурс на краще написання есе англійською мовою між учнями середніх шкіл Полтавської області. Також планується здійснення проекту «Телеміст» з однолітками з європейських країн.
Європейська партія України пропонує всім небайдужим громадянам Полтавської області й України, керівникам підприємств, партійних і релігійних організацій взяти участь у втіленні в життя різнобічних благодійних програм.

Прес-служба
Полтавської обласної організації
Європейської партії України