Главная   »   На Вінниччині влада зриває зустріч із командою Гриценка

На Вінниччині влада зриває зустріч із командою Гриценка

15/02/2019 14:43

В Козятині Вінницької області керівництво району та керівництво партії БПП заборонило очільникам підприємств та бюджетних організацій надавати приміщення та збирати трудові колективи на зустріч із головою Європейської партії України, заступником керівника Центрального виборчого штабу Анатолія Гриценка з юридичних питань Миколою Катеринчуком.
Про це повідомив ресурс news.vn.ua, посилаючись на власні джерела.

Так, у понеділок, 18 лютого, на Вінниччину планують приїхати представники команди Анатолія Гриценка – Микола Катеринчук і Тарас Стецьків. Прес-конференція запланована у вінницькому готелі «Франція» (вул. Соборна, 34 – другий поверх – конференц-зал) на 11:30. Окрім обласного центру, Катеринчук та Стецьків зустрінуться із виборцями в Хмільницькому, Калинівському, Козятинському, Іллінецькому та Жмеринських районах.

«Як стало відомо редакції з власних джерел, сьогодні в Козятині відбулись низка зустрічей керівництва району, керівництва партії БПП, з очільниками підприємств та бюджетних організацій, на яких їм суворо заборонили надавати приміщення та збирати трудові колективи на зустріч з Миколою Катеринчуком», – пише видання.

Вважаємо такі дії неприпустимими та такими, що впливають на виборчий процес і передвиборчу кампанію кандидата у президенти Анатолія Гриценка. Закликаємо очільників підприємств та бюджетних організацій не реагувати на подібні провокації.