Главная   »   Ринок землі має забезпечити продовольчу безпеку країни та зберегти робочі місця на селі, – Катеринчук

Ринок землі має забезпечити продовольчу безпеку країни та зберегти робочі місця на селі, – Катеринчук

02/08/2019 09:45

Основні функції ринку землі – це гарантувати продовольчу безпеку та зберегти робочі місця, розвиток фермерства на селі. Про це в ефірі каналу ЗІК зазначив лідер Європейської партії України Микола Катеринчук, коментуючи заяви команди Зе до кінця року зняти мораторій з продажу земель сільськогосподарського призначення.

На його думку відкриття ринку землі у нинішній ситуації сприятиме розвитку агрохолдингів. А це означає, що про свиней і курей думатимуть більше, ніж про людей, тому що на сучасному рівні автоматизації процесу сільгоспвиробництва та тваринництва люди практично не потрібні.

«Наше село – це Україна. Не буде села – не буде нашої держави. Нам треба таку політику реалізовувати, щоб у сільській місцевості залишались люди, молодь, щоб розвивалась інфраструктура, розвивалось фермерство. Про це потрібно думати в першу чергу, коли знімаєш мораторій на ринок землі. Я хочу підкреслити – без незалежної судової гілки влади, без верховенства права, у бідній країні, яка до того ще й воює, піднімати питання продажу землі – це не поважати своє населення», – підкреслив Микола Катеринчук.

Прес-служба

Європейської партії України