Главная   »   Руслан Чорнолуцький: До завершення судових процесів Саакашвілі не може бути примусово видворений та екстрадований

Руслан Чорнолуцький: До завершення судових процесів Саакашвілі не може бути примусово видворений та екстрадований

09/02/2018 17:22

Руслан Чорнолуцький продемонстрував копію відповіді Міністерства юстицій на його запит, в якій Міністерство юстицій зазначає, що «Відповідно до статті 587 КПК України продовжено строк екстрадиційної перевірки обставин, що можуть перешкоджати видачі (екстрадиції) Саакашвілі М.Н. до завершення розгляду у судах справ щодо позбавлення вказаної особи громадянства України та відмови в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту»

«6 лютого 2018 року була подана касаційна скарга на рішення суду на користь ДМС (відмітка про прийняття датується тим же числом), а це означає що дія довідки продовжується, статус перебування Михайла Саакашвілі на території України є легальний», – зазначив заступник голови Європейської партії України, адвокат Михайла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький.

«Ще тривають судові процеси щодо громадянства і надання статусу особи, що потребує додаткового захисту. Основою для продовження терміну дії зазначеної довідки, є копія позовної заяви (апеляційної чи касаційної скарги) з відміткою суду про прийняття, чи копії постанови про відкриття провадження у справі, належним чином оформленої судової повістки. І тому, щонайменше до завершення цих процесів, Михайло Саакашвілі не може бути примусово екстрадований до Грузії», – пояснив Руслан Чорнолуцький.

ДОК

ДОК 1

ДОК 2

Прес-служба

Європейської партії України