Пошук

Пошук по сайту

Ми у соціальних мережах:
Главная   »   Руслан Чорнолуцький: Справа Саакашвілі «зшита білими нитками»

Руслан Чорнолуцький: Справа Саакашвілі «зшита білими нитками»

12/12/2017 17:09
Share on Facebook0Share on Google+0Share on VK0Tweet about this on Twitter0

Адвокат Михайла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький повідомив, що в понеділок (11 грудня) сторона захисту довела, що справа Михайла Саакашвілі «зшита білими нитками».

«Учора в суді на конкретних фактах ми довели, що справа по Саакашвілі сфабрикована. Прокуратура базує своє обвинувачення на одних лише припущеннях, а доказів по суті немає. Ми, в свою чергу, змогли довести, на конкретних прикладах, що ця інформація є наклепом», – про це повідомив прес-службі Європейської партії України заступник Голови Європейської партії України, адвокат Михайла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький.

«Не зважаючи на те, що влада намагалась сфабрикувати справу проти Михайла Саакашвілі, суд виявився справедливим, врахував усі обставини та не підтримав клопотання прокуратури про запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. Михайло зараз на свободі, однак боротьба ще триває. Попереду нас чекає низка судових спорів. Ми доведемо, що органи державної влади здійснювали неправомірні дії по відношенню до Михайла Саакашвілі», – заявив адвокат.

Прес-служба
Європейської партії України

Share on Facebook0Share on Google+0Share on VK0Tweet about this on Twitter0

Комментарии

пока нет комментариев