Главная   »   Руслан Чорнолуцький: Судова реформа – це загравання із Заходом

Руслан Чорнолуцький: Судова реформа – це загравання із Заходом

08/10/2017 14:22

 

«В парламенті народні депутати займаються законодавчим тероризмом, оскільки створюють норми, які є абсолютно незручним для використання та застосування простими людьми. На даний момент ми спостерігаємо чергову фасадну судову реформу, яка є вигідною лише для цієї влади. Відомо, що судді до Верховного суду обирались за принципом політично-партійного квотування. Відбувається ні що інше як узурпація судової влади, та її повне підпорядкування президенту. Всі ці дії здійснюються під прикриттям вимог Заходу», – заявив Руслан Чорнолуцький.

«Нововведення до процесуальних кодексів – це експеримент над народом та намагання безсистемно імлементувати в законодавство України вирвані з контексту норми, які абсолютно не пасують до нашої застарілої совкової системи. Для прикладу, зміни до Кримінально процесуального кодексу в аспекті скорочення строків розслідування взагалі не мають право на життя. Це означає, що найбільш одіозні провадження будуть однозначно закриті», – прокоментував адвокат.

«Ідея антикорупційного суду – це загравання із Заходом та звичайний піар хід президента. Гарант Конституції в свою чергу перманентно змінює думку стосовно необхідності створення даного органу. Вимоги до суддів, які повинні працювати в новоствореному суді не визначені, що дозволить посадити на вигідні місця своїх людей. А кошти, виділені на організацію антикорупційного суду є лише можливістю для влади поповнити власні кишені», – зазначив заступник голови Європейської партії України.

 

Прес-служба
Європейської партії України